Image Alt

Doživi Kolašin

Kolašin, Montenegro

Mušičarenje

Mušičarenje – riječ je o ribolovu vještačkom mušicom, uz posebnu tehniku zabacivanja štapa i neobičan običaj vraćanja ribe nazad u vodu. Izrada mušice je veoma zahtjevna, potrebno je i kreativnosti i znanja, prilagođavanja rijeci i ribi, al osjećaj uspjeha je nevjerovatan. Ulovljena riba se zatim (neozlijeđena) vraća u vodu.

Domaćin i vaš vodič je Boris Ilić – bavi se ribolovom od svoje devete godine. Bilo da ste egzibicionista ili već možete da stanete rame uz rame sa Borisom, vrijeme koje provedete mušičarenjem u njegovom društvu ostaje nezaboravno i bezbroj puta prepričano.

Zvuči zanimljivo?

Kontaktirajte nas putem kontakt forme i saznajte sve detalje o ovoj avanturi.

Upoznajte Kolašin

Kontaktirajte nas putem kontakt forme i saznaj sve detalje o ovoj avanturi.

Ukoliko ste u potrazi za mirnim mjestom, idealnim za relaksaciju koji vam pruža bijeg od svakodnevnice i odmor kakav zaslužujete onda je to idealno mjesto Kolašin. Kolašin je m